Seria Glossy
   0Komentarze
Seria Glossy
Pudełka i pendrive Glossy

Każdego roku  w sezonie ślubnym prym wiodą różne style, panują nowe trendy i dominujące kolory. Od kilku lat niezmiennie króluje styl rustykalny ze swoim wszechobecnym drewnem, bujną roślinnością i kolorami ziemi. Naturalność, lekkość i nonszalancja to cechy charakterystyczne rustykalnych ślubów. Drewniane pudełko ze zdjęciami z wesela to idealne zwieńczenie i podsumowanie tego dnia, jednocześnie pasujące i spójne z jego klimatem.

 

Mocną konkurencją dla rustykalnego uroku jest styl glamour. Złote czy srebrne dodatki, zdobione akcesoria - wszystko klasycznie, ale z odrobiną luksusu. W stylu glamour nic nie jest przypadkowe, a wytworność, elegancja i blask to rzeczy, których nie może zabraknąć na uroczystości ślubnej z tym motywem przewodnim.

 

Pary Młode szukające stylu, który będzie panował na ich uroczystości ślubnej czasem decydują się na kompromis – połączenie obu tych rzeczy. Wciąż dominują drewniane dodatki i naturalne kolory, ale zamiast stodoły rolę sali weselnej pełnią miejsca bardziej eleganckie. Suknie są bardziej zdobne, panowie mniej nonszalanccy, a bardziej classy. Całość traci na surowości, za to nabiera blasku.

 

Nasza nowa seria Glossy została stworzona z myślą o właśnie takim połączeniu.

Bo kto powiedział, że styl rustykalny nie zasługuje na odrobinę blasku?

 

Napisy w trzech kolorach: złotym, srebrnym i rose gold od teraz zdobią fronty drewnianych pudełek i pendrive'ów, które dzięki nim zyskały nowe oblicze. Lustrzana powierzchnia odbija światło i pięknie błyszczy w słońcu. Wybierać można z gotowych wzorów, a także personalizować umieszczając na nich inicjały pary młodej. Znajdzie się coś nie tylko dla zakochańców i nowożeńców, ale też dla wszystkich poszukujących wyjątkowego opakowania na swoje fotograficzne wspomnienia.To coś zupełnie nowego! Jesteśmy podekscytowani, że możemy Wam je wreszcie pokazać! 

 

Seria Glossy

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code