O LemurArt

Wczoraj

Jeżeli zapytasz o genezę lemurart to historię zapoczątkowała Ania.

Ania – artystka od zawsze ;) Pełna energii, potrzeby otaczania się pięknymi rzeczami a przede wszystkim ludźmi z zamiłowaniem do sztuki.

Ania rozejrzała się dookoła i zapragnęła czegoś więcej niż czarno-biała rzeczywistość.

Włożyła więc różowe okulary, zaprojektowane na miarę i postanowiła, że od dziś będzie spełniać marzenia. Małymi krokami…

Dlaczego lemurart to sklep z akcesoriami dla Fotografów? Od zawsze kochała fotografować.

Pomysł powstał z potrzeby jak to zazwyczaj bywa. Bo w co można opakować odbitki zdjęć tak aby zachwycić? Każdy chyba lubi dostawać prezenty. Sam widok pięknie ozdobionego pudełka pobudza wyobraźnie i przyprawia o wypieki na twarzy. Pierwszego wrażenia nie zrobi się drugi raz ;) Dlatego Ania zapragnęła by takie same emocje towarzyszyły ludziom odbierającym fotografie ze swojej sesji narzeczeńskiej, ślubnej, dokumentu z chrztu, urodzin, sesji noworodkowej i wielu innych wyjątkowych momentów z życia. Wyjątkowe chwile w wyjątkowej oprawie.

Dziś

Dzisiaj lemurart to nie tylko Ania. To także jej Pracownicy. Ludzie nieprzypadkowi, pozytywnie zakręceni z pasją i zaangażowaniem, oraz Klienci oczywiście Nasze „Koło napędowe”.

To dla Was codzienna „burza mózgów”, nowe projekty, nowe kolekcje, nowe wyzwania. W zamian otrzymujemy Wasze zaufanie, ogrom dobrej energii oraz pomysłów na innowacje.

Jutro

Jutro o poranku ktoś znowu zaparzy dzban pachnącej kawy. Pani Basia może przyniesie na śniadanie dżem jabłkowy domowej roboty. Może po raz kolejny zaskoczy nas fala zamówień. W pocie czoła będziemy podkręcać tempo a wieczorem przybijemy piątkę i powiemy sobie, że daliśmy z siebie 100%. Jedno na pewno się nie zmieni: Żyjemy z pasją a nasze produkty są tego dowodem <3