Łapacze snów
   0Komentarze
Łapacze snów
Oto są, łapacze snów!

Łapacz snów, pierwotnie plemienny przedmiot mocy, dziś pełni rolę głównie dekoracyjną. Zawojował wszelkiego rodzaju uroczystości przygotowywane z dbałością o każdy detal – od wesel, przez baby shower, wieczory panieńskie aż do przyjęć urodzinowych. Szczególnie upodobały go sobie śluby w stylu boho. Znalazł także zastosowanie w dekorowaniu domu, pokojów dziecięcych czy ogrodów. Symbolicznie wyłapuje złe sny i myśli, pozostawiając głowę spokojną i pełną dobrej energii. A dla tych, którzy nie potrzebują przypisywać mu dodatkowego znaczenia - po prostu wygląda pięknie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze łapacze wykonane są z naturalnej sklejki drewnianej oraz materiałów takich jak atłasowe wstążki, koronki, naturalne sznurki. Gotowe wzory sprawdzą się na wiele rodzajów sesji i uroczystości – szczególnie tych miłosnych! Dla siebie znajdą coś także fotografowie dziecięcy – łapacz ozdobi studio lub posłuży za rekwizyt na sesji brzuszkowej, rodzinnej czy dziecięcej w plenerze.

 

 

 

 

 

 

 

Aby sesja była jeszcze bardziej wyjątkowa, istnieje możliwość personalizacji łapaczy i umieszczenia na nich dziecięcych imion. Jako fotograf możesz zaproponować rodzicom opcję wykonania łapacza, użycia go na sesji, a później zabrania do domu i ozdobienia nim pokoju malucha. Do wyboru wersja dla chłopca i dziewczynki! Powiewający na wietrze łapacz nie tylko wygląda, ale również brzmi pięknie dzięki umieszczonym na tasiemkach dzwoneczkom.

 

 

 

Dla nowożeńców i fotografów ślubnych stworzyliśmy coś specjalnego – drewniane łapacze pokryte błyszczącą plexi w dwóch kolorach do wyboru – złotym i srebrnym. Użycie ich zależy tylko od Waszej wyobraźni. Ozdóbcie nimi salę lub krzesła podczas ceremonii lub wesela, oznaczając w ten sposób miejsce dla żony i męża. Wykorzystajcie na sesji jako rekwizyt (przekonacie się jak pięknie odbija się w nim zachodzące słońce!) albo zawieście na drzewie!

 

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code