Albumy
   0Komentarze
Albumy
A co jeśli nie pudełko?

O tym dlaczego warto wywoływać zdjęcia już przekonywaliśmy Was tutaj. Dziś pogadamy o tym co zrobić z odbitkami po wywołaniu, jeśli nie chcemy trzymać ich w pudełku.

 

Myślisz, że w czasach kiedy za archiwum służy nam pamięć telefonu, a cały fotograficzny dobytek przechowujemy na dyskach i w chmurach, albumy na zdjęcia odeszły do lamusa? Nic bardziej mylnego! Albumy wracają do łask i cieszą się największą popularnością od lat. Znajdujemy przyjemność we wklejaniu zdjęć, czasem nawet ozdabianiu albumów, a potem przeglądaniu ich w tradycyjny sposób, strona po stronie, ciesząc się zatrzymanymi w kadrach wspomnieniami. W czym tkwi sekret albumów?

 

Przede wszystkim są ponadczasowe! A klasyka jest zawsze w cenie. Dodatkowo, ograniczona przestrzeń zmusza nas do wybrania tylko tych najlepszych spośród setek, tysięcy zdjęć co samo w sobie stanowi wyzwanie, ale dzięki temu sięgamy do nich częściej i chętniej. Przejrzenie albumu z, powiedzmy, setką zdjęć, zajmie nam mniej czasu niż prześledzenie pięciokrotności tej liczby na komputerze. A przecież wiadomo, że czas to obecnie najcenniejsza waluta. Ponadto, ludzie zmęczeni wpatrywaniem się we wszelkiego rodzaju ekrany coraz chętniej uciekają do tej niecyfrowej części świata.

 

Niektórzy deklarują również, że odkąd regularnie wywołują zdjęcia i tworzą albumy, fotografują w bardziej przemyślany sposób. Tworzą mniej nieudanych czy przypadkowych zdjęć, lub od razu je przeglądają i usuwają. Każdy kto po powrocie z wakacji musi „przesiać” trylion zdjęć, by wybrać te „best of” szybko oduczy się bezmyślnego „cykania” ;)

 

Albumy stwarzają nam też okazję do rodzinnego spędzenia czasu – siadamy razem i dzielimy się wspomnieniami całkowicie offline, bez wyskakujących okienek powiadomień z Facebooka. Przekazujemy sobie album z rąk do rąk, pokazujemy zdjęcia z wakacji, wspominamy dzieciństwo, ślub, narodziny dziecka. Zobaczycie sami – album na kolanach przykuwa uwagę dużo lepiej niż pokaz slajdów wyświetlany na monitorze.

Zwolennicy DIY, znajdą dodatkową przyjemność w dekorowaniu, personalizowaniu i upiększaniu albumów, dopisując swoje komentarze pod zdjęciami i sprawiając, że każda strona będzie jedyna w swoim rodzaju.

 

W naszej ofercie znajdziecie albumy na wszelkiego rodzaju okazje i potrzeby :) Począwszy od kultowych już minialbumów, przez harmonijkę , dreamglam i dreamart booki, aż po tradycyjne duże albumy.

 

Minialbum

 

Pomieści 2 zdjęcia i płytę DVD lub kilka dodatkowych odbitek w przeznaczonej na to kieszonce. Minialbum upodobali sobie przede wszystkim fotografowie dziecięcy, którzy oddają w nim zdjęcia z przedszkoli, sesji dziecięcych czy komunii i chrztów. Traktuje się go również jako dodatek do płyty, pendrive'a lub pudełka czy albumu z większą ilością zdjęć. Stanowi także prezent sam w sobie - może posłużyć jako ramka i stanąć np. na meblach. W sklepie znajdziecie go we wszystkich dostępnych wzorach naszych serii.

 

 

 

 

Harmonijka

 

Sprytny, wykonany z solidnej tektury album, zmieści 6 zdjęć 15x23 cm lub dwa razy tyle 10x15 cm. Do montażu zdjęć polecamy wykorzystać taśmę dwustronną, klej lub rożki do zdjęć. Dzięki swojej prostej formie pozostawia pole do własnej interpretacji – tylko od Ciebie zależy jaki styl nadasz swojemu albumowi. Aby karty albumiku trzymały się razem, zwiąż go wybranym sznurkiem lub wstążką – pasującą do Twoich dodatków.

 

 

 

Dream Glam Book/Dream Art Book

 

Albumy posiadają 20 kart o wymiarach: 19,5cm x19,5cm, oraz okładkę, wszystko połączone wstążką lub papierowym sznurkiem. Sprawdzą się dla zdjęć 13x18, 10x15 cm, ale wyjątkowo dobrze wyglądają w nim zdjęcia kwadratowe. DreamGlam Booki dodatkowo wyróżnia złocony, błyszczący napis na froncie. Zdjęcia zamocujesz za pomocą rożków, kleju lub taśmy dwustronnej.

  

 

 

 

  

Album tradycyjny

 

Kojarzycie stare albumy Waszych rodziców i dziadków? Nasz album tradycyjny tworzony był z myślą o nich. Twarda oprawa i grube karty spięte dużą śrubą to sentymentalny ukłon w stronę albumów z dawnych lat.

 

Album „Miłość” posiada matowe, czarne karty, na których świetnie wyglądają zdjęcia z białą ramką. Prosty, skromny design i słowo „miłość” na froncie sprawia, że album jest niezwykle uniwersalny i może stanowić oprawę dla różnego rodzaju fotografii.

 

 

 

  

Album Nasz Ślub, do wyboru ze złoconym napisem na froncie lub bez, wyróżnia kwiatowa oprawa i białe jak śnieg karty. Idealny jako prezent ślubny czy rodzinna pamiątka. Delikatne pastelowe kwiaty to świetny wybór nie tylko dla kobiet - pasują do rodzinnych sesji czy wiosennych ślubów.

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code