ŚWIĘTA W LEMURART 2021
   0Komentarze
ŚWIĘTA W LEMURART 2021
Od kilkunastu lat możemy zauważyć, jak zmienia się moda dotycząca dekorowania swojej przestrzeni na okres Świąt Bożego Narodzenia. Z dzieciństwa pamiętamy wielokolorowe lampki, łańcuchy i bombki o zabawkowych kształtach posypane brokatem. Nad wielobarwną estetyką zaczynają przeważać dekoracje, które wprowadzają do naszego domu wybrane grupy kolorów, dopasowane do naszego stylu i preferencji.

seria opakowań na zdjęcia sarenka      świąteczna seria opakowań jemioła

PUDEŁKA

Pudełko w kolorze ZIELONYM lub CZERWONYM, udekorowane złotym wzorem w postaci jelonka lub motywu roślinnego na maksymalnie 100 zdjęć w rozmiarach 15x21 cm lub 15x23 cm. To idealne opakowania na odbitki z sesji świątecznej w większej ilości :)
ETUI i PŁYTY
Wiele osób preferuje cyfrową formę przechowywania zdjęć. Jeżeli Twoi klienci poprosili Cię o płytę to mamy dla Ciebie wybór płyt DVD ze świątecznym motywem i Twoim logo (które jest dodatkową alternatywą) oraz etui cd, które możesz dobrać do płyt zgodnie ze swoimi preferencjami, tak by stworzyły piękny komplet i dopełnienie sesji.

etui cd


etui na zdjęcia sarenka


MINI ALBUM lub ETUI

Mini album to świetny zamiennik dla pudełka. Nie każda sesja fotograficzna kończy się wywołaniem 100 sztuk zdjęć. Mini album również jest w kolorach zieleni lub czerwieni i ozdobiony jest błyszczącym złotym nadrukiem. Pomieści dwa zdjęcia w rozmiarze 15x23 cm lub 15x21cm oraz płytę CD, na którą ma osobną kieszonkę.
Po za płytą do kieszonki można schować również klika sztuk zdjęć (ok. 6 sztuk).
Natomiast jeżeli chcesz wywołać kilkanaście zdjęć dla swoich klientów to odpowiednim opakowaniem może być etui, które pomieści od 10 do 15 sztuk zdjęć w rozmiarze 15x23cm. To zdecydowanie bardziej eleganckie opakowanie niż np. zwyczajna koperta.

czerwone etui na zdjęcia mini album jemioła

mini album sarenka

PODZIĘKOWANIE

Co można dodać do albumu lub pudełka? Podziękowanie. Przyjęło się, że w okresie Świąt ludzie są bardziej życzliwi, pamiętajmy aby być życzliwymi również w pozostałe dni roku! :D Ale jeżeli już planujecie dołączyć kartkę z podziękowaniami za sesję zimową, to niech to będzie iście świąteczna kartka z pięknym motywem pasującym do pozostałych, wybranych przez Ciebie produktów. Taka karteczka to bardzo miły gest w stronę Twoich klientów <3

podziękowanie za wspólną sesję

ZAPROSZENIA

A może planujesz zafundować komuś sesję zdjęciową w ramach prezentu świątecznego? Jeżeli tak ustal ją z wybranym przez Ciebie fotografem! I nie zapomnij o zaproszeniu. W zależności od rodzaju sesji mamy dla Ciebie cztery wzory zaproszeń.
Zielone i czerwone nawiązujące do opakowań na zdjęcia, ale też dwa delikatne zaproszenia w naturalnych kolorach ozdobione roślinnymi wzorami, które powstały przy użyciu akwareli. To bardzo wdzięczna technika, która pozwala uzyskać delikatny charakter wzoru. W obu zaproszeniach bohaterem pierwszego planu jest tegoroczny jelonek, tym razem w kolorze.

zaproszenie na sesję świąteczną - jemioła    zielone zaproszenia na sesję


DODATKI

Przygotowaliśmy też drobiazgi, które sprawią, że prezenty od Ciebie będą wyróżniać się pod choinką na tle innych pakunków. W końcu diabeł tkwi w szczegółach! Z dumą prezentujemy naklejki z motywem świątecznych kolorów lub z naszym pięknym jelonkiem. Możesz dodać je do prezentu dla osoby, która interesuje się scrapbookingiem albo użyć do zaklejenia prezentów, by ciekawscy nie zaglądali do nich przed pierwszą gwiazdką.

naklejki

naklejki sarenki   naklejki świąteczna zieleń

A jeżeli jesteś osobą, która sama przygotowuje opakowania to przydadzą Ci się stemple ze świątecznymi motywami, którymi możesz przystroić swoje paczuszki.

stempel śnieżynka


Mamy też emaliowane garnuszki, z których świąteczny grzaniec i czekolada smakują najlepiej :)
Rozszerzona oferta garnuszków jest dostępna również w naszym sklepie allegro <3

Garnuszek personalizowanygarnuszek sarenkagarnuszek jemioła


 ALBUMY SERDUSZKA

Nowością w ofercie świątecznej są również albumy wykonane z drewna sosnowego w kształcie serduszka w aż 4 kolorach! Zieleni - komponującej się z linią opakowań "SARENKA", czerwieni - wpasowującej się w kolekcję "JEMIOŁA" ,a także klasycznego jasnego drewna oraz rustykalne.
Albumy są z grawerem, który można wybrać z gotowych wzorów lub napisać własny tekst czy imię. Karty wykonane są z kredowego kartonu dzięki czemu można na nich pisać, rysować, naklejać - bez obaw, że tusz przebije się na drugą stronę ;)
Serduszka pakowane są w tekturowe pudełka wypełnione naturalnym wypełniaczem - gotowe do wręczenia jako prezent :)
  Miło kiedy upominek jest spersonalizowany, w końcu każdy z nas jest inny, ale przede wszystkim pamiętajmy żeby wszystko robić z pasją i miłością!drewniany album serduszko


Zielony Album sarenka


czerwone serduszko album

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code