Czym wypełnić pudełko?
   0Komentarze
Czym wypełnić pudełko?
Poruszamy kolejny aspekt pakowania: wypełniacze!

Czym wypełnić pudełko?

 

Opcji jest bez liku! Począwszy od wypełniaczy przez naturalny mech, aż po ozdobne „miłosne listki” czy drewienka. Zależy Ci na rustykalnym efekcie z małym twistem? Postaw na mech w kolorze...różowym! Chcesz, by Twoje pudełko na pendrive wyglądało jakby wyniesione prosto z lasu? Wypełnij je drewienkami albo korą. Zapachowy efekt „wow” zapewnią natomiast suszone płatki róży. Większe paczki wypełnij naturalną wełną drzewną. Cała oprawa prezentu, razem z opakowaniem i jego wypełnieniem jest bardzo ważna! Na pewno nie odwróci uwagi od zawartości, a tylko sprawi jeszcze więcej radości przy otwieraniu.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  Nasze wypełniacze znajdziecie TUTAJ

 

 


  

Gotowe wypełniacze możemy zastąpić pociętymi na paski (np. w niszczarce) kolorowymi kartkami albo dużą ilością sizalu. Podobną rolę spełni także pomięta bibuła czy papier. Wszystko zależy od tego co potrzebujemy zapakować. Małe pudełeczko z cenną zawartością można dla niepoznaki zapakować w duży karton i wypchać go np. słodyczami czy chrupkami. Efekt "wow" wywołają na pewno balony z helem, które wyfruną z pudła w momencie otwierania. Ogranicza nas tylko wyobraźnia :)

  

Korzystajmy z tego co nam daje natura!

  

Wiele kwiatów nadaje się do suszenia i wysuszone nadal wyglądają atrakcyjnie i zachowują kształt. Zachęcamy do własnego ususzenia na przykład hortensji czy gipsówki. Suszone kwiaty są jednak bardzo delikatne i nie nadają się do dużych paczek i ciężkiej zawartości. Świetnie sprawdzą się za to w małych pudełkach na drobne upominki lub do wypełnienia przegródki drewnianego pudełka. Ładną sezonową ozdobą może być także suszona jarzębina lub małe jesienne liście. Sezonowe dekoracje, dobrane do klimatu i pory roku sesji zrobią wyjątkowe wrażenie! Jeśli pakujesz reportaż ślubny możesz dopasować wypełnienie pudełka do koloru przewodniego wesela lub po prostu do koloru, który dominuje na zdjęciach.

 

 

 

 

   

 

Jesteśmy ciekawi jak Wy dopieszczacie swoje pudełka i jak wyglądają Wasze realizacje! Chwalcie się na nimi na Instagramie i oznaczajcie @lemurart.pl

Na pewno zajrzymy!

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code