Welcome to the dark side
   0Komentarze
Welcome to the dark side
Przejdź na ciemną stronę mocy i urządź ślub w czarnym klimacie!

Słyszeliście, że czerń to nowy ślubny trend? Brzmi dziwnie? A jednak! Dla znudzonych klasycznymi pastelami, bladym różem i bielą oraz dla tych, którzy chcą się wyróżnić i nadać swojej uroczystości niepowtarzalnego charakteru, czerń może okazać się doskonałym rozwiązaniem! Ślubny świat idzie z duchem czasu, nikt już nie patrzy krzywo na gościa ubranego w czarną sukienkę, a czerń nie jest zarezerwowana tylko dla pogrzebów! :) Pozwólcie, że naświetlimy Wam temat.

 

 

Myślicie, że „czarny” ślub przypomina imprezę halloween albo zlot Gotów? Nic bardziej mylnego! Takie wesele nie musi być mroczne! Umiejętnie dobrane dodatki i zachowanie umiaru są kluczem do sukcesu! Nikt nie mówi, że Panna Młoda ma założyć czarną suknię ślubną, ale już biżuterię czemu nie. Zresztą, czy istnieje bardziej idealne połączenie niż czerń i biel? Dodatek złota lub srebra nada całej uroczystości elegancji i efektu glamour. Czarne wstążki, zaproszenia, winietki, świece a nawet tort nadadzą wyrazistości, ale nie przytłoczą całości. Rozwiązanie tylko dla odważnych? Niekoniecznie :)

  

 

  

 

 

 

 

 

Organizator: https://www.facebook.com/KM.WeddingPlanner/ 
Fotografia: Bajkowe Śluby
Florystyka, aranżacja: 
MA FLEUR
Papeteria, kaligrafia: 
HELLO calligraphy
Biżuteria: 
White Jasmine
Buty: 
Showroom Ksis
Suknia: 
dp Dorota Pietruszka
Make-up: 
Angelika Olsza Make-up Artist
Dodatki z drewna: 
Wedding design by Ilustratyw.pl
Słodkości: 
Candy Company
Stylizacja męska: 
Giacomo Conti

 

I jak? Zainspirowani?

  

Być może jako fotograf miałeś już okazję uczestniczyć w weselu, na którym czerń była motywem przewodnim i na pewno już wiesz o co chodzi i jak doskonale wygląda to na zdjęciach. A może czarny pojawił się jako akcent dla burgundu i złota? Głęboka smolista czerń, a szczególnie jej eleganckie połączenie ze złotem, skradła nawet nasze różowe lemurowe serce i dzięki temu powstała czarna seria Glam.

 

Jeśli Twoi klienci przykładają wagę do detali, na pewno docenią, jeśli oddając zdjęcia podkreślisz charakter ich uroczystości. Poznaj nasze czarne glamowe perełki pasujące do tego gorącego ślubnego trendu!

 

Etui na zdjęcia 15x23

Pudełko na zdjęcia 15x23

Etui CD

Torba papierowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za udostępnienie pięknych zdjęć dziękujemy fantastycznym Bajkowym Ślubom! <3

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code