Album "Miłość"
   0 Comments
Album "Miłość"
Nie przypominamy sobie produktu, o który pytalibyście równie często. I oto jest! Miło nam poinformować, że album tradycyjny z serii „Miłość” jest już dostępny!

 

 
 
Twarda kraftowa oprawa skrywa 40 czarnych kart o wymiarach 26x21cm. Gładki front zdobi minimalistyczny napis w stylizowany na pismo maszynowe. Miłość. Po prostu.

 

  

Album pomieści zarówno zdjęcia 15x23 jak i 13x18 czy 10x15 cm. Polecamy mocować zdjęcia za pomocą naszych rożków do zdjęć, które z łatwością można przykleić na strony i dopasować do rozmiaru swoich fotografii; lub taśmą dwustronną. Biała ramka wklejonych do albumu zdjęć pięknie odznacza się na czarnych, grubych kartach. Wypełniony fotografiami album wygląda wyjątkowo dobrze!

 


 
Album zapakowany jest w pasujące pudełko z wieczkiem. Razem stanowią gotowy prezent, idealny na ślub czy rocznicę. A może zaręczyny czy narodziny dziecka? Prosty, skromny design i słowo „miłość”, tak bardzo uniwersalne i dla każdego znaczące co innego, sprawiają że album oraz cała seria „Miłość” sprawdzą się na wiele okazji i uroczystości. Nienarzucający się wygląd albumu stanowi jedynie piękną oprawę dla wspomnień i zatrzymanych w kadrze chwil, które się w nim pojawią.

 

 

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code