Dzień Ojca
   0 Comments
Dzień Ojca
Dzień Ojca 2019

Statystycznie Dzień Ojca świętuje się mniej hucznie niż Dzień Matki. W tym roku możecie zmienić tą tendencję i zrobić dla taty coś naprawdę super. Doceńcie go, sprawcie że poczuje się wyjątkowo. Podkreślcie jego rolę w Waszym życiu i wyciągnijcie z cienia Mamy :) Może to właśnie on obudził w Was miłość do fotografii i kupił pierwszy aparat albo podarował swojego starego Zenita?

Obudź w nim dawną pasję

Jeśli Twój tata z biegiem lat i w natłoku obowiązków przestał zajmować się swoim hobby, przypomnij mu dlaczego to lubił. Jeżeli była to fotografia sprawę masz ułatwioną. Wybierzcie się wspólnie na foto spacer, zróbcie sesję, pokaż mu nowe techniki czy sprzęt. Cokolwiek jednak to nie będzie, obudź w nim na nowo zamiłowanie do jego hobby, bo dzięki pasji życie nabiera barw.

 

Wpuść go do swojego świata

Twój Tata nie wie do końca jak wygląda na co dzień Twoja praca i nie rozumie jej? Wprowadź go do swojego świata, pokaż czym się pasjonujesz, jak wygląda dzień z życia fotografa, może nawet zabierz na sesję. A nóż złapie bakcyla i zyskacie nowy temat rozmów?

 

Zabierz go na sesję

Będziemy to powtarzać do znudzenia: zdjęć nigdy dość. Jeśli tylko macie okazję zatrzymujcie w kadrze wspólne chwile, emocje, Waszą relację z bliskimi. Zdjęcia to coś do czego każdy chętnie wraca, są świetnym prezentem i pamiątką. Jakie masz najnowsze zdjęcia z Tatą, które nie są na szybko pstrykniętymi selfie z wakacji? W okazji Dnia Ojca sprezentuj mu profesjonalną sesję, a całość zwieńcz pięknym albumem.

 

Podaruj drobiazg

Być może Twojemu Tacie radość sprawi drewniany drobiazg do przypięcia do kluczy czy torby. W tym roku przygotowaliśmy specjalnie z okazji Dnia Ojca dwa wzory breloków - każdy wykonany z 3 lub 4 drewnianych kształtów z modnym wzorem, tekstylnego chwosta i wstążeczki.

 

 

 

 Jeśli planujecie sesję z okazji Dnia Ojca zapoznajcie się z naszymi nowymi dodatkami do zapakowania zdjęć. Wszystkie znajdziecie tutaj

 

 

 

 

 

 

Dzień Ojca już 23 czerwca. Spędźcie go dobrze :)

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code