WAŻNE

Wydłuży się czas realizacji zamówień na rękodzieło z działu REKWIZYTY. Wszystkie zamówienia złożone od 17.05 - 24.05 będą realizowane w czasie do 5 dni roboczych od 27.05.2019

Za utrudnienia przepraszamy!

A co klienci dają TOBIE?
   0 Comments
A co klienci dają TOBIE?
To jasne, co Ty robisz dla swoich klientów, ale czy zastanowiłeś się kiedyś co oni dają Tobie?

Zapewne nie są Ci obce emocje, które towarzyszą odbieraniu zdjęć przez klientów. Często towarzyszą im łzy wzruszenia, radość, śmiech. Nic dziwnego – podarowujesz im coś więcej niż papierowe odbitki. Dostają od Ciebie pięknie udokumentowane chwile, uchwycone emocje, zatrzymane w kadrze wspomnienia, do których będą mogli wracać przez długie lata i pokazywać bliskim. Na sesji dajesz z siebie wszystko, starasz się jak możesz tak by efekt przeszedł oczekiwania wszystkich zainteresowanych. To jasne, co Ty robisz dla swoich klientów, ale czy zastanowiłeś się kiedyś co oni dają Tobie?

Doświadczenie

 

Kolejna sesja to kolejne doświadczenie i wiedza, którą nabywasz, by stać się coraz lepszym w tym co robisz. Nic nie uczy lepiej niż nowe zlecenie z nowymi klientami, którzy mają inne niż poprzedni oczekiwania, wizje i wymagania. Uczysz się z nimi porozumieć, próbujesz nowych technik, fotografujesz w nowych warunkach i innym świetle. Każde doświadczenie może okazać się pożyteczne i przynieść jakąś korzyść.

Wyróżnienie

 

Jeśli klient wybierze Cię na swojego ślubnego fotografa spośród setek innych z pewnością możesz poczuć się wyróżniony. Twoje zdjęcia i opinie o Tobie zdecydowały, że ktoś postanowił, że sprawdzisz się do udokumentowania najważniejszego dnia ich życia. To ogromny wyraz zaufania i zaszczyt być świadkiem tak ważnej i intymnej uroczystości i móc to uwiecznić.

 

 

Pozycja w portfolio

 

Jako fotograf nieustannie rozwijasz się i poszerzasz swoją ofertę. Portfolio jest Twoją wizytówką, a aktualizowanie go dowodem na to że czynnie pracujesz i jesteś na bieżąco. Kolejna pozycja w portfolio, nowy post na stronie i w mediach społecznościowych utrzymuje Cię „na powierzchni” i sprawia, że jesteś widoczny.

Nowe znajomości

 

Świat stoi na znajomościach, a najlepszą reklamą jest wciąż marketing szeptany! Nowi klienci poszerzają Twój krąg znajomości i osób które mogą Cię polecić lub nawiązać z Tobą dalszą współpracę. Życie lubi zataczać koło i nigdy nie wiesz kiedy Wasze drogi znowu się skrzyżują.

Piękne chwile

 

Jeśli lubisz to co robisz, zapewne czerpiesz przyjemność z każdej sesji, z kontaktu z ludźmi, z bycia częścią czegoś wyjątkowego. Po prostu dobrze się bawisz! Klienci dają Ci kolejną możliwość do spędzenia świetnie czasu, przy okazji na tym zarabiając.

 

Podziękuj im za to :)

 

 

 

 

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code