WIOSNA : przewodnik po nowej kolekcji
   0 Comments
WIOSNA : przewodnik po nowej kolekcji
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny - mały przewodnik po nowej wiosennej kolekcji

Wiosna wiosna, wiosna ach to Ty, jak brzmi nieśmiertelny przebój Grechuty. Najpiękniejsza z pór roku, kiedy wszystko budzi się na nowo, dni stają się dłuższe, a nam przybywa energii. Przybyło też asortymentu na naszym sklepie, a Pierwszy Dzień Wiosny to idealna okazja by Wam go przedstawić. Ladies and gentlemen, przed Wami nasza wiosenna kolekcja w pełnej krasie:

Opakowania na zdjęcia

 

Tej wiosny przychodzimy do Was z całym kompletem naszych bestsellerowych opakowań na zdjęcia 15x23 i płyty DVD. Wszystkie zdobi delikatny nadruk z leśnymi zwierzątkami, który spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Do wyboru macie:

 

  • PUDEŁKO NA ZDJĘCIA

Pudełko sprawdzi się kiedy oddajecie większe ilości odbitek, bo pomieści ich nawet sto!

 

 

 

 

  • ETUI NA ZDJĘCIA

Idealne dla mniejszej liczby zdjęć – zmieści od 10 do 15 odbitek, jest lekkie i zgrabne, świetne jako dodatek do zdjęć w formie cyfrowej.

 

 

 

  • MINIALBUM

Ulubieniec fotografów i klientow! Umieszczone w nim zdjęcia są efektownie oprawione już w chwili oddawania, a później album może służyć jako ramka stojąca np. w dziecięcym pokoju. Poza zdjęciami ma też miejsce na płytkę!

 

 

 

 

  • ETUI CD

Dużo bardziej elegancka forma zapakowania płyty niż standardowa papierowa koperta. Etui z płytą możesz włożyć do pudełka z odbitkami lub oddać samodzielnie.

 

 

 

Torby

 

Przydadzą się szczególnie jeśli oddajesz więcej niż jedno opakowanie ze zdjęciami (np. etui i etui CD), ale nie tylko! Wszystkie dostępne w pastelowych, wiosennych kolorach.

 

Zaproszenia na sesję

 

Wiemy z autopsji, że zaproszenie na sesję to świetny prezent. W tym roku mamy do wyboru zarówno wzory wiosenne , pasujące do nowej serii „Wiosenny Las” jak i typowo wielkanocne.

 

 

 

Naklejki

 

Wśród nowych naklejek możecie znaleźć, poza wiosennymi i wielkanocnymi wzorami, także nowość: naklejki skierowane dla Was samych, fotografów!

 

 

 

 

Rekwizyty

 

Wielu z Was zajmuje się fotografią dziecięcą i noworodkową, a więc pewnie zainteresuje Was oferta wiosennych rekwizytów – jest kilka nowości, ale także naszych stałych bestsellerów. Wybierajcie spośród opasek, czapeczek, sukienek i innych akcesoriów do sesji.

 

 

 

Różności

 

A wśród nich mnóstwo detali, które można przylepić, zawiesić i po prostu sprawić że Wasza realizacja będzie wyjątkowa i unikatowa. Wszystko w wiosennych pastelowych kolorach oraz bieli, która świetnie wygląda na krafcie. Ograniczyć Was może tylko wyobraźnia!

 

 

 

 

 

 

 

Płyty DVD z nadrukiem

 

Znajdziecie tam swoje ulubione wzory oraz wiosenno-wielkanocne nowości, między innymi płyty „Wiosenny Las” pasujące do serii opakowań o tej samej nazwie. Z nimi stworzysz zestaw idealny :)

 

 

 

 

 

Mamy nadzięję, że nowa kolekcja przypadnie Wam do gustu! Życzymy owocnej fotograficznie wiosny i pięknych plenerów <3

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code