Zdjęcia w formie cyfrowej
   0 Comments
Zdjęcia w formie cyfrowej
Nie zapominamy o zdjęciach w formie cyfrowej!

Choć zdjęcia w formie papierowej darzymy wyjątkowym sentymentem, to elektronicznym nośnikom trzeba oddać co się należy. Może i nie towarzyszy im ta sama atmosfera, co drukowanym fotografiom, ale mają cechy, których papier nie zastąpi.

Płyty DVD

 

Płyty oferują dużą pojemność w małej cenie. W naszym sklepie dodatkowo można spersonalizować nadruk płyt i zamieścić na nim własny projekt. Wtedy na pewno nikt nie będzie miał takiej drugiej! Fotografowie często korzystają z tej opcji chcąc dopasować wygląd płyty do identyfikacji swojej marki. Można również wybierać z wielu dostępnych wzorów i zamieścić na płycie swojego logo lub spersonalizowany tekst.

Płyta pomieści cały materiał zdjęciowy, i zapakowana w specjalne etui będzie gotowa do odebrania przez klienta.

 

 

 

 

Pendrive

 

Dla zwolenników stylu rustykalnego i większych pojemności – może grawerowany pendrive? Dostępne w pojemnościach 4,8 i 16 GB, z gotowym lub Twoim własnym grawerunkiem, a także bez. Nowożeńcy na pewno docenią Twój wkład w każdy detal, gdy zobaczą swoje inicjały lub datę ślubu wygrawerowaną na nośniku z ich weselnymi zdjęciami. Pendrive stworzy duet idealny z drewnianym pudełkiem i rustykalnymi dodatkami. Zresztą, pomysłów na zapakowanie jest tyle, na ile pozwoli wyobraźnia!

 

 

 

 

 

A Ty co wybierasz?

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code