Styl rustykalny - z czym to się je?
   0 Comments
Styl rustykalny - z czym to się je?
Styl rustykalny - o co tyle szumu i z czym to się je?

Styl rustykalny – o co tyle szumu?

 

Styl rustykalny w fotografii ślubnej wiedzie prym nieprzerwanie od kilku lat. Śluby w tym klimacie stanowią zdecydowaną większość. Niektórzy zapowiadają mu rychły koniec, ale ten miał nadejść już jakiś czas temu ;) Młode pary i fotografowie ślubni zwariowali na punkcie wesel pełnych drewna, polnych kwiatów i mchu. Nie ukrywamy, że my też :) Ale o co w zasadzie tyle szumu i z czym to „się je”?

 

Powrót do natury

 

Styl rustykalny kocha naturę. Śluby odbywają się w stodołach, drewnianych salach, a najlepiej w plenerze (nawet w środku lasu!). Królują plastry drzewa, palety, pieńki i oczywiście mech! Najlepiej ten zielony, naturalny. Nastrojowe światło dają świeczniki w słoikach ozdobionych koronką i zawieszone na drzewach żarówki edisonki oraz papierowe lampiony. Wszechobecna juta, koronka i detale w kolorach ziemi. Co powiecie na cynkową balię służąca jako lodówka na alkohol i napoje? Czemu nie! Rustykalny ślub to lekkość, radość i nonszalancja. Mile widziane są swobodne, kwieciste stroje, a nawet tańce na boso! Co do panien młodych - prym wiodą wianki, kwiatowe ozdoby, koronkowe i zwiewne suknie ślubne, bajecznie wyglądające w ruchu. Co do panów – szelki, buty bez skarpet i bujne butonierki, często też brak krawata. Brzmi sielsko, czyż nie?

 

Nadążaj za trendami

 

Zapewne byłeś fotografem na niejednym rustykalnym weselu. Sposób w jaki oddasz zdjęcia swojej parze, może być kontynuacją stylu ich ślubu. Drewniane pudełko z przegródką na pendrive wypełnioną mchem to już klasyk, ale jak jeszcze można podkreślić styl rustykalny oddając gotowy materiał z wesela? Przedstawiamy nasze ulubione produkty drewniano-rustykalne!

 

LNIANY WORECZEK W LISTKI

SAMOPRZYLEPNA KORONKA

KOPERTY ECO

KLAMERKI W KOLORZE NATURALNYM

ZAPROSZENIA KRAFTOWE

ZAWIESZKI DREWNIANE GOŁĄBKI

EKOLOGICZNE SZNURKI

PAPIEROWE SERWETKI

DREWNIANE PUDEŁKA I PENDRIVE

 

 

Dajcie znać czy tak jak my należycie do fanów wszystkiego co rustykalne!

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code