WAŻNE

Wydłuży się czas realizacji zamówień na rękodzieło z działu REKWIZYTY. Wszystkie zamówienia złożone od 17.05 - 24.05 będą realizowane w czasie do 5 dni roboczych od 27.05.2019

Za utrudnienia przepraszamy!

Miłość
   0 Comments
Miłość
Miłość

“Miłość prawdziwa zaczyna się wówczas, gdy niczego w zamian nie oczekujesz.”

Antoine de Saint-Exupéry

Ma różne oblicza. Marzymy o niej, wyobrażamy sobie jaka jest, czytamy o niej w powieściach, oglądamy w filmach. Czasem myślimy, że to już ją znamy, a potem nas zaskakuje. Bywa, że przychodzi nagle, bywa że na nią czekamy. Niejednokrotnie przekracza nasze oczekiwania. Miłość.

 

 

Kochamy głęboko i bez ograniczeń. Kochamy miłością bezwarunkową, czasem wręcz ślepą. Kochamy drugą połówkę, bratnią duszę, swoje dzieci. Kochamy to co robimy, psa, kota, przyjaciela, swoje ciało. Bo miłość niejedno ma imię. Kochać można rzeczy, hobby i Matkę Naturę! Miłość to śmiech i łzy, to droga pod górkę i z górki, miłość to patrzenie w tą samą stronę.

 

Każdy z nas ma do opowiedzenia własną historię miłosną. Czasem rodem z hollywoodzkiego filmu, czasem bardziej spokojną, pozbawioną dramatów. Każda ma wzloty i upadki, chwile zwątpienia, wybuchy złości i trzaskania drzwiami. Miłość nie jest idealna ani łatwa. Ale jedno jest pewne – prawdziwa i szczera - jest tego wszystkiego warta.

 

 

Nasza Miłość jest pisana maszynowo, prosta, skromna i wymowna. Mówi więcej niż tysiąc słów i dla każdego oznacza coś innego.

 

 

 

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code