Sesja fotograficzna z Chrztu Świętego
   0Komentarze
Sesja fotograficzna z Chrztu Świętego
Sesja fotograficzna z Chrztu Świętego

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalisty
Sakrament Chrztu Świętego - pierwsza ceremonia dziecka i wielkie wydarzenie dla całej rodziny.
To ważny moment z życia małego człowieka, który warto upamiętnić szczególnie, że wspominać go będzie mógł jedynie z fotografii :)
Rodzice coraz częściej rozważają skorzystanie z usług fotografa aby uwiecznić uroczystość.Każdy może "pstrykać" zdjęcia
Mimo, iż w dobie cyfryzacji, niemal każdy posiada smartfon z aparatem oraz możliwością edycji zdjęć to bardzo często efekty odbiegają od pożądanych.
W dodatku bieganie wujka z telefonem po Kościele może nie być mile widziane ;)
Dużo pewniejsze rezultaty przyniesie zatrudnienie profesjonalisty.
Fotografa, który ukończył kurs liturgiczny i doskonale zna zasady, których należy przestrzegać, by nie zaburzać porządku Mszy Świętej i nie przeszkadzać podczas Sakramentów.
Co więcej, obróbka zdjęć wcale nie należy do najprostszych zadań. Retusz, poprawa kolorytu skóry, odpowiedni kadr… Pewnie znasz to od podszewki, jednak dla laika jest to mission impossible ;) W dodatku jako Fotograf poza zdjęciami w formie elektronicznej, możesz zaproponować odbitki do których wraca się zdecydowanie częściej a także nie groźne im “awarie systemu” ;)


 z przygotowań do chrztu


Dlaczego właśnie Ty?
Jako fotograf z pewnością posiadasz portfolio, dzięki czemu rodzice będą wiedzieli jaki styl reprezentujesz oraz  jakich zdjęć mogą się spodziewać.
Obecnie uaktualnienie swojej “teczki” nie jest problemem. Nie musisz bowiem od razu drukować wszystkich fotografii lub wymieniać katalogu. Nie musisz nawet inwestować w stronę internetową. Wystarczy dodanie zdjęć na firmowy profil na facebooku, instagramie czy pintereście. Każdy klient szybko będzie mógł zapoznać się z Twoim fotograficznym dorobkiem :)
Nie mniej ważna jest komunikatywność, dlatego mimo wielu zleceń, nie zniechęcaj potencjalnych klientów, brakiem odpowiedzi na wiadomość. Nawet jeśli przez natłok pracy, będziesz zmuszony odmówić, poinformuj o tym i podziękuj za zainteresowanie. Może w przyszłości, będzie inna okoliczność do współpracy :) 

O czym warto pamiętać?
Zdjęcia maluszka z Kościoła, z rodzicami i chrzestnymi to oczywiście standard. Warto mieć również wspólne, rodzinne zdjęcie w kolekcji.
Jednak prawdziwe perełki to “nieplanowane” kadry. Uchwycone ukradkiem, spontaniczne chwile - pełne miłości i ciepła :)Spostrzegawczość i dbałość o najdrobniejszy szczegół wyróżnia dobrego fotografa.


Wręczenie zdjęć, niczym wisienka na torcieWybaczcie to kolokwialne porównanie, jednak trudno było znaleźć bardziej trafne sformułowanie :D
Gdy od Chrztu Świętego mija trochę czasu, emocje i stres związany z przygotowaniami całej uroczystości opadają, rodzice zaczynają wyczekiwać na fotografie :)
Tak jak wspominaliśmy wielokrotnie, (również we wcześniejszych wpisach) tradycyjne odbitki są niezastąpione :) Zdjęcia które od razu można dotknąć, zobaczyć i przypomnieć sobie najpiękniejsze chwile.
Aby podkreślić swoje zaangażowanie oraz profesjonalizm, spakuj zdjęcia tak aby klienci nie mieli wątpliwości, że właśnie otrzymują, zdjęcia z tak ważnego dla nich dnia.
Z pomocą przychodzi nasza seria opakowań CHRZEST ŚWIĘTYPonieważ kolekcja dostępna jest od dłuższego czasu, pewnie wielu z Was doskonale ją zna. Jednak z powodu dużego zainteresowania,

postanowiliśmy uzupełnić ją o nowe rozmiary pudełek i etui. Poza rozmiarem 15x23 od niedawna dostępne są również 13x18 oraz 10x15 :)
Standardowo dostaniecie u nas również Albumy, opakowania na DVD, torby i naklejki. Nie zabrakło także Płyt z nadrukiem w tym samym stylu.
A jeśli wybierzesz Pendrive to elegancko zaprezentuje się w białym woreczku lub drewnianym pudełku z personalizowanym grawerem ;)
Możliwości jest sporo, dlatego z pewnością znajdziesz coś co zachwyci Twoich klientów :)


Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code