Prezenty dla Mamy LAST MINUTE
   0 Comments
Prezenty dla Mamy LAST MINUTE
Dzień Matki już w niedziele, a pomysłów na prezent wciąż brak? Poniżej podsuwamy Wam kilka prezentów last minute :)

Sesja zdjęciowa

To zawsze dobry pomysł! Mamy mogą oglądać zdjęcia swoich bliskich bez końca, więc podarowanie jej kilku nowych na pewno ją ucieszy. Wykup sesję u wybranego fotografa, a Mamie podaruj zaproszenie do wykorzystania w dogodnym terminie. Idźcie na zdjęcia razem, zabierzcie rodzeństwo, a może też swoje dzieci?

 

 

Jeśli czujesz, że rodzinna sesja to nie do końca „to” warto zastanowić się nad sesją kobiecą. Nasze Mamy często w natłoku obowiązków zapominają o sobie i stawiają dobro rodziny nad swoje własne. Sesja skupiona tylko na niej pozwoli jej przypomnieć, że jest przede wszystkim kobietą.

Album na zdjęcia

W obecnych czasach wszyscy robimy tyle zdjęć, że wywoływanie ich wszystkich jest niewykonalne. Zrób dobrą selekcję swoich ostatnich fotografii z mamą, z Tobą, z rodzeństwem czy z jej wnukami i wklej do albumu. Oglądanie zdjęć w ten sposób jest dużo przyjemniejsze niż scrollowanie archiwum w komunikatorze online. Zaskocz Mamę zdjęciami, których nigdy nie widziała, rozbaw zabawnymi ujęciami i wzrusz zatrzymanymi w kadrze wspomnieniami.

 

 

Jeśli Mama woli formę cyfrową, dobrym pomysłem będzie podarowanie jej zdjęć na płycie lub sprezentowanie ramki multimedialnej.

 

Brelok

Drobiazg, który wywoła uśmiech i sprawi że Mamie zrobi się cieplej na sercu za każdym razem kiedy sięgnie po klucze czy torebkę - drewniany brelok z grawerem „Najlepsza Mama na świecie” lub „Kocham Cię Mamo” wraz z dołączonymi kształtami – kwiatem, muffinką, sercem i znakiem nieskończoności. Wybierz, który podarujesz Mamie.

 

 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code