Kalendarz "Fotografuję bo lubię" 2020

Nowy

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


109,00 zł

-40,00 zł

149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wygodny i elegancki kalendarz na 2020 rok z napisem "Fotografuję bo lubię". Kalendarz w kolorze różowym, idealnie sprawdzi się dla fotografek zakochanych w fotografii.

Dane techniczne:

Kalendarz w rozmiarze A5 (21cm x 17cm x 3cm); blok kalendarza spiralowany; Okładka twarda, pokryta laminatem soft touch (delikatna w dotyku);  Kalendarz posiada gumkę, za pomocą której możliwe jest zamknięcie kalendarza oraz kieszonkę na drobne dokumenty umiejscowioną na wewnętrznej stronie okładki.

Kalendarz podzielony na 4 działy tematyczne:

1. KALENDARZ 2020

W skład kalendarium wchodzi: terminarz z układem 7 dni tygodnia na jednej pełnej rozkładówce, wraz z 12 kartami motywacyjnymi poprzedzającymi każdy miesiąc oraz 12 kartami zawierającymi plan miesięczny wraz z tabelą na cele i listę spraw na każdy miesiąc. W tym dziale znajdziesz również skrócony kalendarz na rok 2019,2021 oraz rok 2020. Papier terminarza: biały/ druk szaro - czerwony, papier kart miesięcznych z ozdobną grafiką w zadruku w pełnym kolorze.

2. PLANNER SESYJNY

Planner zaprojektowany z myślą o fotografach, którzy potrzebują wszystkie informacje potrzebne do pracy mieć zawsze pod ręką. Planner zawiera 100 stron, na których zanotujesz: dane klienta, datę, godzinę, miejsce, cenę sesji, termin realizacji zlecenia, usługi dodatkowe, zgodę na publikację, uwagi.

3. PLANY MARZENIA INSPIRACJE

Dział dla wszystkich tych, którzy kochają na początku roku a także w trakcie jego trwania tworzyć postanowienia oraz cele do zrealizowania. Dział ten zawiera łącznie 12 stron po 4 stron z każdej kategorii. To tu zapiszesz o czym marzysz, co kochasz, i co Cię inspiruje :)

4. NOTATNIK

Notatnik zawiera 20 stron, co oznacza, że zanotujesz w nim absolutnie WSZYSTKO! To tutaj bez żadnych granic rozrysujesz ujęcia z sesji fotograficznej, które chcesz zrobić, zanotujesz o której będzie zachód słońca, wypiszesz o czym nie zapomnieć przygotowując się do sesji.

DODATKOWO:

1. W zestawie 64 naklejki, dzięki którym ozdobisz swój kalendarz według swojego pomysłu

2. Dział teleadresowy, w którym zapiszesz wszystkie najważniejsze telefony i e-maile

3. Kalendarium: 4 języczne (PL, ENG, DE, RUS)

3. W kalendarium : imieniny, święta, na dole kalendarium obecnego miesiąca, poprzedniego i następnego

4. Kalendarz zapakowany w bawełniany woreczek oraz tekturowe pudełko

Spraw sobie prezent aby Twój 2020 rok był naprawdę wyjątkowy lub obdaruj kogoś bliskiego podczas zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia! :)

Opinie

Napisz opinię

Kalendarz "Fotografuję bo lubię" 2020

Kalendarz "Fotografuję bo lubię" 2020

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: