Szybkoschnący sztuczny mróz

Sztuczny mróz

Nowy

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


18,90 zł

-30%

27,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Szybkoschnący, sztuczny mróz w sprayu. Do użytku na szklanych powierzchniach. Opakowanie 400ml. Stosować tylko na przeźroczystym, przepuszczającym światło szkle. Nie używać na plexi, foliach plastikowych itd. Produkt niemiecki.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać w temperaturze pokojowej w odległości ok. 30cm. od powierzchni. Nakładając odpowiednią ilość, unikać zacieków i kropli. Efekt mrozu formuje się w około 30 sekund. Całkowite skrystalizowanie osiąga w ciągu 3 minut. Sztuczny mróz można usunąć za pomocą szorstkiej strony gąbki zmoczonej w gorącej wodzie z płynem do mycia.

Środki ostrożności: Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50st C. Nie rozpylać i nie palić, nawet po zużyciu. Nie rozpylać na płomienie ani rozgrzane powierzchnie. Trzymać z daleka od źródeł ognia. Przechowywać z dala od dzieci. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać oparów i zapachu, który jest bardzo intensywny. Zużyte opakowanie należy dostarczyć na składowisko odpadów.

Opinie

Napisz opinię

Sztuczny mróz

Sztuczny mróz

Napisz opinię